Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi serwisami internetowymi, które prowadzimy w ramach różnorodnych projektów. 

 

Rady Seniorów

radyseniorow

Serwis poświęcony działalności wokół Rad Seniorów. Każdy zainteresowany tym organem znajdzie na portalu odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące powoływania Rad Seniorów, efektywnej ich działalności i profesjonalizacji. Na stronie publikujemy informacje związane z projektami „Senior, Obywatel, Radny” i „Profesjonalne Rady Seniorów na Mazowszu”.

Parada Dojrzali Wspaniali

paradaseniorow

Na tej stronie znajdują się najświeższe informacje dotyczące Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, która co roku maszeruje przez ulicę Warszawy. To największa impreza dla osób 60+ w Polsce, podczas której świetnie się bawimy, ale także manifestujemy ważne postulaty dotyczącej wciąż rosnącej społeczności osób 60+.

Dojrzali Wspaniali

Jedyny w Polsce portal tworzony przez osoby 60+ o społeczności osób 60+. Portal odwiedzany codziennie przez tysiące osób poszukujących inspirujących artykułów z życia osób dojrzałych. Nie boimy się poruszać kontrowersyjnych tematów, ale również dostarczamy rozrywki. Nasi dziennikarze to społeczność osób 60+, aktywna społecznie i mające jeszcze wiele do powiedzenia.

Polityka Senioralna

politykasenioralna

Miejsce w którym każdy zainteresowany polityką senioralną znajdzie przestrzeń dla siebie. Jedyny w Polsce periodyk tworzony przez ekspertów dla samorządów i osób bezpośrednio tworzących politykę. Kompendium wiedzy, platforma wymiany informacji i opinii.